پیام خانم دکتر شبنم حنیفه زاده

مسئول اجرایی جراحی
دهمین کنگره علمی سالیانه
انجمن دندانپزشکان عمومی ایران
 دکتر شبنم حنیفه زاده

ضرورت برگزاری کنگره
به روز کردن دانش دندانپزشکی برای
خدمت بهتر به مردم
 
خدایا چنین کن سرانجام کار    که تو خشنود گردی و ما رستگار
با لطف و عنایت پروردگار با همت شورای مشاوران اجرائی و علمی در حال تدارک برگزاری دهمین کنگره  علمی سالیانه  انجمن دندانپزشکان عمومی ایران در تاریخ 10 الی 13 شهریور ماه 1394  با تم اصلی "هدف آموزش ، پیشگیری و ماندگاری درمان در دندانپزشکی " هستیم . یقین همکاران دندانپزشک مطلع هستند که  سرعت پیشرفت علوم در قرن حاضر،  لزوم برگزاری کنگره ها و همایش ها را پررنگ تر و در واقع به یک اصل ضروری تبدیل کرده است .
انجمن دندانپزشکان عمومی ایران بر آن است تا با تلاش و عزم جدی این مهم را به انجام رساند و با بهره گیری از اساتید و بزرگان دندانپزشکی میهن مان و با مدیریت کادر اجرائی علمی مجرب و پیشرو انجمن در ارائه علوم  جدید و آموزش مداوم دندان پزشکان عزیز سراسر کشور اقدام کند . در این کنگره به منظور ارتقاء بار علمی دندانپزشکان عمومی کشورمان در هر رشته تخصصی دندانپزشکی از همکاران متخصص زبده و کارآمد از میان ده ها و صدها ستاره فروزان دندانپزشکی کشور بعنوان دبیران مشاور علمی بهره گرفته شده که با این نوع آوری ، با دید تخصصی تر مطالب علمی ، بازنگری ، طراحی و تنظیم گردیده است که امید است در برگزاری کنگره دهم شاهد شکوفائی این طرح باشیم . شعار دهمین کنگره انجمن عمومی " نقش اخلاق و اقتصاد در دندان پزشکی " است .
نقش و تاثیر اقتصاد و اخلاق در ارائه خدمات دندان پزشکی بسیار با اهمیت و غیر قابل انکار است  ، بطریقی که طرح درمان مناسب بیمار را قطعا تحت تاثیر قرار می دهد . در این کنگره با به چالش کشیدن  این مطلب امید است توجه مسئولین دست اندرکار به این نکته معطوف گردد .
بی شک با سعی و تلاش و پیگری کادر مسئولان انجمن اجرایی علمی کنگره و رهنمودهای استاد گرامی جناب آقای دکتر شهنی زاده مرد خستگی ناپذیر عرصه دندانپزشکی کشور و لطف و عنایت اساتید برجسته ، کنگره ای پربار و پویا و غرور آفرین برگزار خواهد شد و ما مشتاقانه در انتظار حضور پر شور کلیه همکاران دندانپزشک از سراسر کشور هستیم تا این محفل را با قدوم شان مزین فرمایند .
   1394/3/26 16:31


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
5.5/10 (تعداد آرا 2 نفر )