پیام خانم دکتر صدیقه امجدی

 مسئول اجرایی ترمیمی
دهمین کنگره علمی سالیانه
انجمن دندانپزشکان عمومی ایران
دکتر صدیقه امجدی 
دهمین کنگره انجمن دندانپزشکان عمومی ایران در تاریخ 10 الی 13 شهریورماه 1394 برگزار خواهد شد.
مانند همیشه رسالت انجمن دندانپزشکان عمومی در راستای رفع نیازهای دندانپزشکان میهن مان و ارتقا سطح علمی همکاران است. به همین منظور تم اصلی کنگره "هدف آموزش، پیشگیری و ماندگاری درمان در دندانپزشکی" درنظر گرفته شده است.
بدیهی است امروزه دندانپزشکانی که مسلط به دانش روز هستند افراد موفقی محسوب می شوند و از راه های دستیابی به این مهم شرکت در کنگره ها و همایش ها و دوره های جامع می باشد.
انجمن دندانپزشکان عمومی ایران مفتخر است که با برپایی کنگره های سالیانه و همایش ها و همچنین دوره های جامع یکصد ساعته پیشرو در امر آموزش دانش جدید به همکاران می باشد.
برنامه ریزی پانل ها در این چهارچوب، ما را به تدوین موضوعاتی کاربردی و محوری واداشت. در جلسات متعدد بحث و تبادل نظر با اساتید و اندیشمندان رشته های مختلف دندانپزشکی به این امر پرداخته شد که ضرورت آموزش صحیح نقش کلیدی در کاهش مشکلات و عوارض درمان دارد.
در جهت به ثمر رسیدن این هدف برای هر رشته تخصصی یک دبیر و مشاور علمی در نظر گرفته شده که همگی در ارتباط تنگاتنگ با دبیر علمی کنگره جناب آقای "دکتر سیدجلیل صدر" همکاری و همیاری شایان تقدیری نموده اند.
 آنچه مهم است تبدیل بینش علمی تازه های دندانپزشکی به کاربرد کلنیکی آن می باشد. توصیه ما از نظر علمی جهت تحقق این رویکرد شرکت در کارگاه های کنگره دهم می باشد که با دقت و وسواس نظر تدارک دیده شده اند.
باتوجه به مشکلات جامعه امروز بر آن شدیم تا در این کنگره شعار "نقش اخلاق و اقتصاد در دندانپزشکی" را به عنوان یک مسئولیت مهم تعمیم دهیم. چرا که دندانپزشک موفق دندانپزشکی است که بتواند با توجه به معیارهای اخلاق پزشکی توازنی بین اقتصاد مطب و اقتصاد بیمار برقرار کند.
از دیگر امتیازات این کنگره این است که تدوین ساختار تخصصی پانل ها از قالب تک موضوعی خارج و به سوی multi-Disciplinary هدایت خواهد شد.
بدون شک سعی و تلاش مان بر این است که در زمان باقی مانده با همدلی و همیاری کلیه کادر اجرایی تحت رهنمودهای ریاست محترم انجمن جناب آقای دکتر شهنی زاده کنگره دهم نیز مانند کنگره های پیشین با استقبال و حضور چشمگیر و گسترده همکاران مواجه شود.
پیشاپیش حضور سبزتان را ارج می نهیم.
جای حسرت خوردن و ماندن بیا راهی شویم                                   پایمان را نذر راه و قسمتِ مقصد کنیم
مــی‌توانی، مــی‌توانم، مـی‌شود؛ نه..! شک نکن                          باورش کن تا" نباید" را فقط" باید" کنیم
با سپاس
دکتر صدیقه امجدی
اردیبهشت‌ماه 94
   1394/2/30 17:23


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )