پیام خانم دکتر مریم احمدی

مسئول اجرایی اندو
دهمین کنگره علمی سالیانه
انجمن دندانپزشکان عمومی ایران
 دکتر مریم احمدی


آینده متعلق به شماست
بار دیگر فرصتی برای گروه کثیری از همکاران مسئول انجمن بوجود آمده تا در انجمن شان با عشق و علاقه تلاش کرده تا در دهمین کنگره علمی سالیانه انجمن دندانپزشکان عمومی ایران افتخاری دیگر را برای وطن شان به ارمغان آورند تا همه دندانپزشکان عمومی بار دیگر به انجمن شان افتخار کنند و در این کنگره حاضر شوند و بیاموزند تا سبز درمان کنند .
بر اساس این رویکرد در این کنگره خانم دکتر فینا ناوی بانوی بزرگوار که دندانپزشک عمومی هستند به عنوان رئیس دهمین کنگره علمی سالیانه انجمن و استاد فرهیخته ، دکتر سید جلیل صدر به عنوان دبیر علمی در یک اقدام انقلابی و تحول برانگیز و ده دبیر مشاور علمی در ده رشته تخصصی دندانپزشکی بعهده گرفته تا تاریخ را دوباره ورق زده و یادگاری از خودمان به جا بگذاریم و دوباره جاری و ساری بودن را عاشقانه زمزمه کنیم .
تم اصلی کنگره "هدف آموزش ، پیشگیری و ماندگاری درمان در دندانپزشکی" است.آری هدف اعتلا دانش دندانپزشکی است برای درمانی موفق و ماندگار .
در این هم اندیشی و رویداد مهم علمی و تاریخی سعی می شود با همکاری و همگامی ، نهالی را که سال ها قبل کاشته شده را پربار تر کرده و گام های مهم و استواری در جهت خدمت به مردم و اعتلای میهن مان ایران برداریم.
انتظار داریم این کنگره با برگزیدن ده دبیر علمی مشاور تخصصی و یک دبیر علمی سازمان گر در همراه با ده مسئول اجرایی علمی از کادر مسئول انجمن توانمند و کارآمد و یک دبیر اجرایی علمی مجرب و کاردان و گذراندن جلسات بحث کارشناسی ، دهمین کنگره علمی سالیانه انجمن دندانپزشکان عمومی ایران به یک دستاورد مهم علمی هم از نظر کیفی و هم از نظر کمی دست یابد . قصد ما عمیق تر نگاه کردن و گسترده تر اندیشیدن در تمام رشته های تخصصی دندانپزشکی است تا همکاران دندانپزشک عمومی در دستیابی به دانش های علمی کاربردی بهتر درمان کردن و بهترین پیشگیری کردن بتواند تامل کند .
این مهم را ما بارها صحبت کرده ایم .این بار با یک تحول تشکیلاتی و علمی به قصد موفقیت قطعی تر و کارساز تر بنیان و پی ریزی کردیم .
آینده متعلق به شماست .این شمایید که غرور مایید ، که انگیزه مایید  و این دستان شماست که دعاگوی ماست ، که خیر خواه ماست .
ما تنها نیستیم همه با هم در دهمین کنگره علمی سالیانه
انجمن دندانپزشکان عمومی ایران
10 الی13 شهریور ماه 1394
   1394/3/24 16:24


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
6/10 (تعداد آرا 2 نفر )