پیام خانم دکتر نیوشا نیکفر

مسئول اجرایی پاتولوژی
دهمین کنگره علمی سالیانه
انجمن دندانپزشکان عمومی ایران
 دکتر نیوشا نیکفر

آموزش های مفید و هدفمند
درمان ماندگار برای بیماران
به نام ایزد منان
با توجه به پیشرفت های به روزافزون  در دانش دندانپزشکی و نیاز افراد جامعه به درمان های ساده و پیچیده دندانپزشکی لزوم  بروزرسانی این علم در میان همکاران دندانپزشک و دانشجویان مشهود می باشد.
این مهم یکی از آرمان ها و اهداف انجمن های علمی است که با برگزاری کنگره ها و همایش های علمی تا حد زیادی می توان به آن دست یافت .
انجمن دندانپزشکان عمومی ایران با برگزاری موفق دوره های جامع در چندین رشته تخصصی و بهره مندی از اساتید برجسته میهن مان رفع این نیاز را برای دندانپزشکان جامعه بعنوان سرلوحه فعالیت های خویش قرار داده است.
و اکنون مفتخریم که به روال سال های گذشته امسال هم در تاریخ 10 الی 13 شهریور ماه 1394 دهمین کنگره علمی سالیانه را با موضوع " هدف آموزش ، پیشگیری و ماندگاری درمان در دندانپزشکی " برگزار نماییم.
بی شک در هر جامعه ای در صورت وجود آموزش های مفید و هدفمند و به روز را در تمامی حرفه ها می توان شاهد نتایجی بسیار پربار بخصوص در رشته دندانپزشکی از این دستاورد آینده ای بسیار روشن هم برای دندانپزشکان از نظر دانش علمی و مهارت های کلینیکی و هم برای مردم کشورمان از نظر بهره مندی از  درمان های ماندگار بود و لذا می توان شاهد بهداشت بهتر و پیشگیری از نیاز به درمان در فرزندانمان باشیم. شعار دهمین کنگره نیز " نقش اخلاق و اقتصاد در دندانپزشکی " می باشد.
دهمین کنگره علمی سالیانه انجمن دندانپزشکان عمومی ایران به ریاست سرکار خانم دکتر فینا ناوی از دندانپزشکان محبوب کشورمان و دبیر علمی کنگره جناب آقای دکتر سید جلیل صدر از استادان بنام و برجسته میهن مان و همچنین با درایت و مدیریت جناب آقای دکتر شهنی زاده رئیس هیات مدیره انجمن دندانپزشکان عمومی ایران برگزار خواهد شد .
باعث افتخار و مسرت ما می باشد که بتوانیم با برگزاری سخنرانی های جامع و مفید از اساتید بنام کشورمان و کارگاه ها و پانل های علمی بار دیگر در خدمت تمامی شما همکاران عزیز بوده و رضایت خاطر شما را فراهم نماییم.
امیدواریم تا در این راه که با همکاری و همیاری تعداد کثیری از اساتید و همکاران دندانپزشک مان قدم برداشته ایم شاهد همراهی و حمایت شما و حضور پربارتان باشیم.
حضورتان اشارتی است پیامبرانه ، شاید دردمندی به دستان شما دخیل بسته باشد
مادامی که تلخی زندگی دیگران را شیرین می کنی بدان که زندگی می کنی
   1394/3/26 16:45


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
موسسه اطلاع رسانی دندانپزشکی
خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما

براساس منابع سازمان خواربار جهاني ساختار اصلي توليدات كشاورزي جهان متكي بر 66 محصول كشاورزي شامل 41 محصول زراعي و 25 محصول دامي مي باشد. البته اين بدان معنا نيست كه تنها 66 محصول كشاورزي در دنيا توليد مي شود. بلكه اين تعداد محصول به عنوان محصولات اصلي در ساختار كشاورزي دنيا مطرح مي باشند. براساس اطلاعات موجود از بين 231 كشور دنيا، تقريبا 3/1 آنها در امر توليدات كشاورزي پيشتاز بوده به نحوي كه در توليد يك تا چند محصول كشاورزي، رتبه هاي اول تا دهم دنيا را به خود اختصاص داده اند در اين زمينه جمهوري اسلامي ايران از جايگاه مناسبي در توليدات كشاورزي دنيا برخوردار است.

ادامه مطلب