پیام دکتر جلیل صدر دبیر علمی کنگره دهم

 دبیر علمی
دهمین کنگره علمی سالیانه
انجمن دندانپزشکان عمومی ایران
استاد دکتر سید جلیل صدر

همکاران عزیز و گرامی

سلام گرم و صمیمانه اینجانب و دوستان عزیزم در گروه مشاوران و شورای علمی و شورای برگزاری " دهمین کنگره علمی سالانه انجمن دندانپزشکان عمومی ایران" تقدیم شما باد. خداوند متعال را سپاسگزار هستیم که بار دیگر افتخار  همکاری در برگزاری این کنگره نصیب ما گردید. امید است با تلاش، همدلی، صفا و صمیمیت بتوانیم به خوبی ادای وظیفه کرده و کنگره ای در خور شان شما عزیزان تدارک ببینیم.
زمین در چرخش، زمان در گذر است. در این گذر و در عصر انفجار دانش، پیشرفت های تکنولوژی و اطلاعات ، وظیفه حرفه ای ایجاب می کند که خودرا با تغییرات تازه علمی و مهارت های حرفه ای هماهنگ سازیم. این امر میسر نمی شود مگر در مجامع علمی بطور اعم و کنگره پربار انجمن دندانپزشکان عمومی ایران بطور اخص مشارکت فعال مجدانه، آگاهانه و عاشقانه داشته باشید و حاصل دسترنج خودرا که همانا دانش، مهارت و انشاله تغییر باور و نگرش است در پیشگیری و ماندگاری درمان با رعایت اخلاق حرفه ای در اختیار بیماران قرار دهید. اگر اخلاق حرفه ای  نهادینه شده و گسترش یابد خود به پیشگیری و همچنین ماندکاری درمان کمک می کند.
باید اذعان نمود که اگر همگام با تحول و گسترش روز افزون علم، دستاورد های نوین حاصل از تجربیات علمی و تحقیقات و آشنایی با تکنولوژی کارآ و اثر بخش حرکت نشود، نباید امید به آینده و پیشرفت داشت. اصلاح و ارتقاء دانش آموخته، آموختن علوم جدید، درک و فراگیری تکنولوژی های نوین از ضروریات شغلی و حرفه ای در برابر وظایف پیشگیری، آموزش بهداشت و درمان بیماران می باشد. تحولات فوق الذکر، لزوم برگزاری کنگره های علمی را به منظور انتقال (دانش و مهارت) و تبادل این نوآوری ها توجیه می کند. بر این مبنی،  انجمن دندانپزشکان عمومی ایران با همکاری اساتید و همکاران متخصص اقدام به برگزاری برنامه های علمی متنوع و مستمر از جمله کنگره های علمی سالانه نموده است.
در این کنگره  "دهمین کنگره"  که تم آن "هدف آموزش: پیشگیری و ماندگاری درمان در دندانپزشکی"  با شعار "نقش اخلاق و اقتصاد در دندانپزشکی"  است،  نگاه چند بعدی یا بین بخشی در درمانها برای دقت بیشتر و ماندگاری طولانی تر مد نظر است. لذا،  علاوه بر پانل ها و کارگاه های متداول، پانل ها و کارگاه های مشترک رشته های نزدیک بهم برای هماهنگی طرح درمان های جامع و مانع طراحی می شود. همچنین با به اجرا درآوردن آموزش های دور میز ( تیبل کلینیک) واقعی، کارگاه های آموزشی و عملی، برنامه های دانش و نمایش، پوستر و گزارش و بالاخره پانل های اخلاق و قانون، اقتصاد و مدیریت درمان و موضوعات رشته ای،  امید است به بسیاری از سئوالات و ابهامات دانشی و تکنیکی و تاکتیکی همکاران پاسخ داده شود که تما می این تلاش ها تنها با حضور گرم و فعال شما عزیزان میسر می با شد.    
از هم اکنون از شما همکاران عالیقدر با مسرت و افتخار دعوت می شود که به منظور گرامیداشت تلاش مجدانه همکارانتان در انجمن و سخنرانان و اندیشمندان گرانسنگ در این کنگره مشارکت فعال داشته باشید.  ضمنا در این فرصت، پیشاپیش از هیئت مدیره سخت کوش انجمن، دست اندرکاران، مشاوران گرامی و گروه های علمی عزیز و اساتیدی که برای ارایه مباحث مفیدتلاش می نمایند، همچنین تمام عوامل اجرایی و دلسوز و مسئولیت پذیر این کنگره تشکر و قدردانی  و برای انان سلامتی، موفقیت و بهروزی آرزو  می نمایم.

                                                                  دست به دست هم دهیم به مهر             تا که میهن خویش کنیم آباد                                    

  مقدم همه مهمانان سبز و گرامی باد

دکتر سید جلیل صدر
دبیر علمی  دهمین کنگره
انجمن دندانپزشکان عمومی ایران
--------------------------------------------------------------------------------------

جهت مشاهده رزومه آقای دکتر سید جلیل صدر بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

رزومه آقای دکتر سید جلیل صدر

   1394/2/12 16:11


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )