پیام دکتر پویا علیایی

 دبیرمشاور علمی ارتودنسی
دهمین کنگره علمی سالیانه
انجمن دندانپزشکان عمومی ایران
دکتر پویا علیائی


بنیان دندانپزشکی در میهن عزیزمان در سال های 1310 با وسایل بسیار ابتدایی آن زمان گذاشته شد. امروز در بسیاری ازمطب های دندانپزشکی درمان های نوین به کمک لیزر ، ایمپلنت، ارتودنسی، پروتز مبتنی بر CAD / CAM ،  ونیر های سرامیکی به بیماران پیشنهاد می گردد.
به روز رسانی و ارتقاء دانش دندانپزشکان در سایه پیشرفت های تکنولوژیک، برگزاری همایش ها و دوره ها از یک سو، و مشارکت تولید کنندگان مواد، وسایل و تجهیزات دندانپزشکی در امر آموزش از سوی دیگر، رشد یافته است. از طرفی افزایش آگاهی بیماران و تقاضا برای دریافت درمانهای نوین ما را به سمت ارایه روش ها ی درمانی جدید تر سوق می دهد. در این میان نقش دانشکده های دندانپزشکی در دوره عمومی کم رنگ تر از عواملی است که ذکر آن پیش تر رفت. این مسآله اغلب با نبود امکانات و فرصت کافی برای آموزش پیشرفته در دوره عمومی توجیه می شود. بنابراین دندانپزشک علاقه مند در دوراهی شرکت در آزمون رزیدنتی یا دوره های کوتاه مدت سرگردان می شود.
انجمن دندانپزشکان عمومی جزء نهاد های موثر در اعتلای آموزش و ارتقاء کیفیت درمان در ایران می باشد که پیوسته با برگزاری دوره های علمی-عملی به نیاز همکاران عالیقدر در رابطه با راهکارهای نوین درمان پاسخ داده است. اینجانب امیدوارم در کنگره 13-10شهریور ماه 1394با سخنرانی های کاربردی پانل ارتودنسی بتوانیم در راستای هدف متعالی که همانا ارایه درمان درست با رعایت اصول اخلاق پزشکی است، گامی به جلو بر داریم.  

                                               -----------------------------------------------------------------------------------

جهت مشاهده رزومه آقای دکتر پویا علیایی بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

رزومه آقای دکتر پویا علیایی

 

   1394/2/6 15:23


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
موسسه اطلاع رسانی دندانپزشکی
خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما

دوم ارديبهشت ماه سالروز انقلاب فرهنگي در دانشگاهها است. دانشگاه‌ها چه قبل و چه بعد از پيروزي انقلاب اسلامي كانون التهابات سياسي بود و بسياري از اعتراضات، تجمعات، تحصن‌ها در اين نهاد علمي سر و شكل مي‌گرفت.

ادامه مطلب