گزارش جلسه تخصصی گروه پریو کنگره دهم

جلسه گروه تخصصی پریو برای ساختاربندی
پانل های پیشنهادی پریو
دهمین کنگره علمی سالیانه
انجمن دندانپزشکان عمومی ایران


 
براساس طرح تدوین موضوعات پیشنهادی برای طراحی پانل های پریو دهمین کنگره علمی سالیانه انجمن دندانپزشکان عمومی ایران که در تاریخ 1 خرداد 1394 در محل انجمن تشکیل گردید . این جلسه با حضور دبیر مشاور علمی پریو دکتر محمد رضا شباهنگ فر و دبیر علمی کنگره دکتر سید جلیل صدر و دبیران کنگره دهم دکتر لیلا صدقی و با حضور مسئول اجرایی علمی پریو دکتر مریم حقیقی تشکیل گردید.
این جلسه با حضور همکاران متخصص دکتر محمدرضا شباهنگ فر،دکتر اردلان اعتمادی ،دکتر رویا شریعتمدار ، دکتر مائده پورنصیر، دکتر نرگس بارفروش ، دکتر نسرین اصفهانی زاده ، دکتر رسول مفید ، دکتر امین جلال جلالی منعقد گردید و حاصل تصمیمات به شرح ذیل بوده است:
1-    پیشگیری، موضوعی که باید تکرار شود
2-    پانل ها براساس (treatment plant) طرح درمان، طراحی شود.
3-    در صورتی که سخنرانی به صورت بین رشته ای باشد، بهتر است که اساتیدی باهم سخنرانی انجام می دهند که از قبل هماهنگی داشته باشند.
4-    جلسه پرسش و پاسخ به صورت case presentation ، complication
5-    هدف اصلی آموزش می باشد.
6-    موارد کاربرد پیوندها و آشنایی با انواع biomaterials
دکترمریم حقیقی فرد
   1394/3/12 15:32


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
موسسه اطلاع رسانی دندانپزشکی
خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما

ربعین بیستم ماه صفر است که چهل روز بعد از روز عاشورا است. مسلمانان شیعه در این روز مراسم سوگواری به یاد حسین بن علی، نوه پیغمبر اسلام و ۷۲ تن از یارانش را که در روز عاشورا به دست لشکریان یزید کشته شدند، برگزار می‌کنند. در مناطق شیعه نشین مراسم عزاداری برگزار می‏شود. در تقویم رسمی ایران این روز تعطیل می‌باشد. همه ساله در اربعین حسینی شیعیان دنیا در کربلا محل دفن امام حسین و یارانش جمع می‌شوند و به عزاداری می‌پردازند در سال ۲۰۱۱ حدود ۱۱میلیون نفر در کربلا گرد هم آمده بودند.

ادامه مطلب