پیام خانم دکتر ثریا شاکری

مسئول اجرایی پروتز
دهمین کنگره علمی سالیانه
انجمن دندانپزشکان عمومی ایران
 دکتر ثریا شاکریچگونگی دستیابی به ارتقاء دندانپزشکی کشور
با توجه به پیشرفت روز افزون علم دندانپزشکی ، مواد و تجهیزات جدید و روش های نوین دندانپزشکی در دنیا ضرورت دارد  ، تمامی دندانپزشکان برای موفقیت در خدمات درمانی خود با دانش جدید آشنا شده و در جهت تغییر یا اصلاح طرح درمان های قدیمی اقدام نمایند. امروزه سرعت پیشرفت دانش جدید دندانپزشکی به لحاظ تسهیل رسیدن به دستاورد تکنولوژیک ،  بسیار بالاست . آموزه های جدید به جز با حضور در کنگره ها، همایش ها و دوره های آموزشی و ... امکان پذیر نمی باشد و کنگره ها محل مناسبی برای این تعامل خواهند بود.
 با توجه به افزایش تعداد فارغ التحصیلان دندانپزشکی و تاسیس تعداد زیادی دانشکده های دندانپزشکی در کشور و ورود دانش آموختگان خارج از کشور آنچه در این برهه از زمان ضروری به نظر می رسد ارتقاء دندانپزشکی کشور از جنبه کیفی می باشد و با توجه به تم کنگره "هدف آموزش؛ پیشگیری و ماندگاری درمان در دندانپزشکی" ارتقا کیفی کار دندانپزشکان و ماندگاری درمان از اهداف اصلی ماست.
 امیدواریم این کنگره همانند دیگر کنگره های انجمن دندانپزشکان عمومی ایران با معرفی فن آوری و همچنین فرآیندهای نوین دندانپزشکی در جهت دستیابی به ارتقا دندانپزشکی کشور گام ارزشمندی بردارد و نقطه تمایز این کنگره با سایر کنگره ها و همایش های مشابه ورود به حوزه های نوین دندانپزشکی و بازنگری کامل روش های قدیمی خواهد بود.
امیدواریم بتوانیم نگاه و موقعیت علمی و حرفه ای خود را با توجه به شعار کنگره "نقش اخلاق و اقتصاد در دندانپزشکی" نقد و ارزیابی کنیم و مسیر حرکت به آینده را شناسایی و مشخص کرده و بستری برای دندانپزشکان جوان و باتجربه فراهم سازیم تا ایده ها و روش های نوآورانه خود را در پیشرفت های اخیر به اشتراک بگذراند.
در پایان از کلیه همکاران دندانپزشک، اساتید، متخصصین و دانشجویان سراسر کشور در جهت مشارکت و همکاری در ارسال مقالات، پوستر و برگزاری کارگاه های آموزشی و دوره ها دعوت مجدد می نماییم. امید است برگزاری این کنگره به خاطره ای ماندگار در جامعه دندانپزشکی ایران بدل گردد.

                                                                                                                           با تشکر
                                                                                                                          دکتر ثریا شاکری
   1394/2/30 17:16


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )